مژه مغناطیسی چیست ؟

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

همانطور که می دانید، آرایش یک مفهوم تجربی و بسیار ساده است. شما باید از آن لذت ببرید، احساس راحتی کنید و احساس نکنید که مجبور به پیروی از هر قاعده ای هستید. بسیاری از خانم ها از روش های مختلفی برای زیباتر شدن استفاده می کنند. زیرا چهره ی زیبا علاوه بر تاثیر مثبتی که روی مخاطب می گذارد، احساس اعتماد به نفس و روحیه ی شاداب را در خود فرد ایجاد میکند.


یکی از قسمت های کوچک چهره که تاثیر بسزایی بر زیبایی می گذارد، مژه ها هستند. داشتن مژه های پرپشت و کشیده چشم ها را بسیار زیبا می کند. یکی از راه های داشتن مژه های زیبا، استفاده از مژه مغناطیسی است. در این مقاله قصد داریم در مورد مژه های مغناطیسی و نحوه ی نصب آنها روی چشمان اطلاعاتی را با شما در میان بگذاریم.


مژه مغناطیسی چیست ؟


مژه مغناطیسی نوعی مژه مصنوعی است که شما برای اتصال مژه ها به چشم، نیازی به چسب مژه ندارید و در واقع این نوع مژه ها توسط آهنرباهایی که بر روی آن ها به کار رفته است، به چشم متصل می شود و زیبایی چشم ها را دوچندان میکند.

 


نحوه استفاده از مژه مغناطیسی :


این نوع مژه ها خاصیت مغناطیسی دارند و روی لبه ی آنها، آهنرباهای بسیار کوچکی به کار رفته است که بر روی مژه ی اصلی فیکس میشوند. مژه های مغناطیسی برای مژه های پلک بالا و پلک پایین تعبیه شده اند و کافی است مژه های مخصوص پلک بالا را بر روی آن بگذارید و هم زمان مژه های پایین را نصب کنید. از این طریق خاصیت مغناطیسی عمل خواهد کرد و مژه های مغناطیسی از مژه های اصلی جدا نخواهد شد.

 


مژه های مغناطیسی با استفاده از انگشت شست و انگشت اشاره جدا می شوند تا نوار مغناطیسی را از هم جدا کنند. مژه های هرگز نباید از چشم بیرون بزنند. اگر از مژه های مغناطیسی مراقبت شود، میتوان به دفعات نامحدود از آنها استفاده کرد. این نوع مژه ها را میتوان ریمل زد و پس از آن آرایش روی آنها را تمیز کرد.


مزیت های مژه مغناطیسی :


همانطور که گفته شد، مژه ها نقش بسزایی در زیبایی چشم ها دارند و مژه های مغناطیسی تا حد زیادی این زیبایی را به چشمان خواهند داد. اما علاوه بر زیبایی، یکی از مهمترین مزیت های مژه های مغناطیسی سبک بودن و اتصال آسان آنها است. به دفعات زیادی میتوان از این مژه ها استفاده کرد و صرفه جویی در هزینه ها را به دنبال خواهد آورد. از مزیت های دیگر این مژه ها، این است که نیازی به چسب ندارند و این برای افرادی که به چسب حساست دارند بسیار مفید است.

 

 

 

سالن زیبایی پگاه طاووسی در اصفهان، با ارائه ی خدمات زیبایی و آرایشی از جمله خدمات مژه، درخدمت شما عزیزان می باشد. با ما تماس بگیرید: 09168305414 - 09163140266

 

آخرین آموزش ها

height="206" width="365>" >
height="206" width="365>" >